Minęło troszkę czasu od ostatniego posta dlatego nie wiem od czego zacząć.. Pola zmienia się z dnia na dzień nie do poznania..Aż nie mogę uwierzyć kiedy tak urosła :) Zaczyna mówić po swojemu, potrafi już określić się ze wszystkim jak o coś pytam więc jest nam dużo dużo łatwiej.. Przywykła do życia bez smoczka i prócz małego problemu z zasypianiem nie mamy żadnych kłopotów.. Jestem z niej bardzo dumna, jakoś lekko to przeszłyśmy.. Zaczęła też bardzo ładnie jeść..z powodu braku ząbków dusiła się niestety większymi kawałkami, a teraz.. wcina za dziesięciu ;) Nagrywam ją i robię zdjęcia każdego dnia..jak już będzie większa i mniej czasu będzie dla nas… mam zamiar siąść i przeglądać jakie cudne chwile wypełniły moje życie <3 Pola jest taka kochana, że patrzę na nią zawsze i myślę..czy ona jest naprawdę moja?? Czym sobie zasłużyłam na taki skarb?? <3 Kocham moją malinkę szalenie :)

Tyle czekałyśmy na Święta a minęły nam jak jeden dzień..Pomimo siedzenia przy stole i opychania się (niby nudy ;) ) ale było super.. To był pierwszy rok kiedy Polcia przeżywała choinkę, lampeczki, prezenty i spotkania z rodzinką..Była bardzo szczęśliwa! Spędziliśmy je bardzo rodzinnie <3 No i dostaliśmy piękny wspólny prezent dla naszej rodzinki..Dzień przed Wigilią zobaczyłam kolejne życie które we mnie rośnie <3 <3 <3 Tak! Będziemy mieli rodzeństwo dla naszej niuni o ile wszystko ułoży się po naszej myśli.. Jesteśmy pełni nadziei, że będzie wszystko dobrze..tym bardziej, że termin porodu wyznaczony jest na Poli urodziny <3 Można to nazwać tylko kolejnym cudem.. Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi! Zaskoczyła nas ta wiadomość strasznie..Po kilkuletnich staraniach o Polę, nie spodziewaliśmy się, że kolejna ciąża nastąpi tak szybko..Życie często mnie zaskakuje..ale jeśli tak miło… to poproszę o więcej !! ;)  Teraz tylko pozytywne myślenie i radość !!! Liczę na to, że z racji małej różnicy wieku Pola będzie miała świetny kontakt ze swoim rodzeństwem ;) Tak bardzo kocha dzieci, że na pewno będzie wesoło ;):) Ale, to dopiero początek, więc cała droga przed nami… z mdłościami, bólami i całym tym szałem hormonalnym ;) Jedno wiem na pewno! Przy Poli ta ciąża minie baaaardzo szybko ;)

Trzymajcie kciuki :* ;)

A na zakończenie troszkę Nas w Święta <3 ;)

DSC_0182

DSC_0178

DSC_0170

DSC_0167

DSC_0083

DSC_0064

DSC_0119

DSC_0113

DSC_0111

DSC_0104

DSC_0084

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „

  1. ~Karolina pisze:

    trzymamy kciuki za Was ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>